| MihaiAlecu a întrebat:

Okay, stiu ca pare ciudat dar ieri am visat ca am murit dupa ce mi-a explodat aragazul iar azi mi-e frica sa il pornesc. Stiu ca suna ciudat dar asta e...

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mananca rece

| RitaDeluxxxe a răspuns:

De obicei cand visezi ca mori se zice ca ti-a murit moartea.Deci no panik!

| krazzy a răspuns:

Pai roaga'te la Dumnezeu sa te ierte ca poate ai facut ceva sau poate fii un vis dracesc ca sa te sperii si sa crezi ca Dumnezeu nu te iubeste. Se pot intampla multe, mai ales daca esti credincios si iubesti pe Dumnezeu. Daca nu, ei bine...atunci diavoli nu au motiv sa te sperie.

| MihaiAlecu explică (pentru krazzy):

Nu cred in dumnezeu