| claudia9 a întrebat:

Pai i-am explicat ca nu face bine ce face ca pleaca la aparate pentru ca el deja are o vartsta 28 de ani nu vrea sa inteleaga sa se ocupe si de ralatia noastra.eu am vorbit cu el dar imi zice mereu ca se schimba? maine o sa ma intalnesc cu el sa vorbesc cu el dar nu stiu ce sa ii zic. sfatuiti-ma

2 răspunsuri:
| Teodora_6780 a răspuns:

Cred ca nu ii pasa de relatia voastra! o spun sincer! acum depinde de cand sunteti impreuna... poate gasesti''acolo''ceva mai interesant decat la tine.deci incearca niste strategii de cucerire...nu stiu situatia vst prea bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca ii vrei numai binele