| Anonimxd a întrebat:

Parintii mei vor sa se desparta si eu nu stiu ce sa ma fac.recent mama mea a aflat ca tati are o amanta.Parintii mei nu se mai iubesc.Eu am 14 ani...si nu stiu cu care sa ma duc...

Răspuns Câştigător
| ElenaALeXa a răspuns:

Pei sa vedem, crezi ca daca ai sta cu tatal tau ar fi bine? el fiind cu o femeie care s-a bagat in familia voastra si din cauza asta sa ajuns unde sa ajuns ..sau sa te duci la mama ta ...care te poate ajuta tongue ..mamele sunt mult mai grijulii cu copii tongue si orik ...cu tot ce am spus ..pana la urma e alegerea ta kiss! Fa cum iti spune inima ..si daca iti iubesti tatal mai mult. du-te la el, daca iti iubesti mama mai mult du-te la ea! Sper ca te-am putut ajuta! Sper sa faci alegerea potrivita si sa fii fericit!

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Este prematur acum, la aflarea vestii, sa-ti faci ganduri pentru viitorul tau --- poate este doar o criza a casniciei lor care, cred, ca o vor depasi cu intelepciune. Numai bine!

| SabinaB a răspuns:

Cu care te intelegi mai bine...