| anonim_4396 a întrebat:

Pe 24 cand implineam 3 luni cu prietenul meu [am mai fost impreuna mai demult dar acum ne impacasem] am fost la verisorii mei in vizita.Eu faceam baie si am lasat telefonul in sufragerie. M'a sunat sora prietenului meu sa ma intrebe ce fac si au raspuns verii mei care s-au luat de ea si de prietenul meu si ei 2 s-au suparat pe mine...prietenul meu s-a despartit de mine cu toate ca nu eram vinovata asa de mult.Am incercat sa ma impac cu el si ma rugam de el intruna.Acum 2 zile am aflat de la o fata ca, prietena ei cea mai buna sa sarutat cu fostul meu prieten de cateva ori dupa ce s-a despartit el de mine.Nu vreau sa cred ca asa e el.chiar isi batea joc de mine dar imi e greu sa trec peste. Ajutor.

Răspuns Câştigător
| AndaAndore a răspuns:

Chiar daca nu vrei sa crezi, n`ai de ales.
Asa sunt baietii, trebuie sa te obisnuiesti cu asta.
Acum te iubesc, maine nu te mai cunosc.
Poate nu e adevarat ce ti-a spus fata aia, poate a zis doar ca sa te raneasca. Intereseaza`te din surse sigure, si daca e asa, uita`l. Nu`ti merita dragostea. Stiu ca e greu, ca e usor de vorbit, dar timpul vindeca toate ranile!
Succes!
Ai grija de tine!:*

4 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

Cineva ar trebui sa ii arete si lui ce ai scris mai sus.
macar ar intelegesad
. funda?

| SteauaNordului a răspuns:

Buna
Orice om normal si cu tact, ar fi inteles ca e vorba de o farsa si ar fi acceptat sa discute cu tine si sa te si inteleaga.
Acum, fiecare om are temperamentul lui.
Poate el a facut chestia cu sarutul din pura razbunare sau poate ca vroia sa scape de tine mai demult si acum a gasit o scuza.
Sunt singurele posibilitati.
Succes

| Buburuzza a răspuns:

Waw. el ca el. baietii rolling eyes> dar prietena ta " cea mai buna ". isi pierde cu siguranta locul. nu merita acest loc in viata ta pentru asta... si prietenul tau nici atat.happy treci peste si priveste drept inainte... nu ar trebui sa te mai rogi tu de el nu ai gresit cu absolut nimic. iar verishorii tai nu sunt prea amabili nu se raspunde la telefonul nimanui waiting.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca pentru atita lucru s-a suparat si v-ati despartit cu toate ca tu ai incercat sa te impaci cu el inseamna ca nu tine la tine si nu te merita parerea mea e lasa-l viata merge inainte si baietii sint pe toate drumurile poate ai sa gasesti pe cineva care o sa te merite cu adevarat