| Silvya18 a întrebat:

Pe 29 iulie a fost inmormintarea bunicii mele (mama tatei) si peste o saptamana am visat ca sunt la inmormintarea altei bunici (mama mamei), am visat ca la inmormintare s-a aproapiat de mine mama tatei (care a decedat) si mi-a zis ca a murit mama mamei pentru ca nu o vizitam atit de des precum puteam :'( Ce poate sa insemne visul asta?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Condoleanțe familiei!
Pentru a vedea semnificația visului, intră aici: www.elystar.ro
Pa, pa.

| Nam a răspuns:

Condoleante, Nu inseamna nimic. ai avut de suferit. din cauza pierderii bunicii tale. si din cauza deprimarii ai avut un asfel de vis. Succes happy Funda? tongue