| kony a întrebat:

Pe prietena mea cea mai buna a parasito iubitul ei ptca, zice el, era prea fricoasa. Adica, si eu stiu ca ei ii e frica de insecte, intuneric, e mai fricoasa si copilaroasa.
Mai stiu un caz in care unui baiat nu i-a placut de o fata ptca era prea tupeista, curajoasa si neinfricata, prea baietoasa.

Eu am 14 ani, si imi place de un baiat de 19 ani.
Ce fel de fete le plac baietilor? Fricoase sau curajoase?
FUNDOOOOII :X

3 răspunsuri:
| bogdan74688 a răspuns:

De acord cu primul' raspuns - unora le plac cele mai sperioase un pic ( ca sa se simta ei protectori - chestie de orgoliu ), iar altii, una curajoasa, ca sa fie pe masura lor

mie unul imi plac fetele mai copilaroase, pentru ca pur si simplu ador mi se par mult mai dulci si mai adorabile, si au un fel de a bine dispune, specific lor ( lucru mai greu de gasit in alta parte )

| Kqzu97 a răspuns:

Pai eu daca as fi baiat mi-ar placea fetele mai fricoaselaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat.