| sweetyme a întrebat:

[pentru cel mai bun raspuns, FUNDITA! help me, TPU! cum sa slabesc si eu la picioae? fac sport, si nu mananc fast food uri sau dulciuri sau alte chestii si mananc si putin.sadsunt mica de inaltime, am 1 58.si 53 ed kg.helllp me, pleasesad

3 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Salut!
Daca faci sport si mananci sanatos, vei slabi. Dar nu te astepta ca in 2 zile sa vezi rezultate, dureaza saptamani ca sa le vezi.
Succes! happy

| Elly007 a răspuns:

De obicei fetele mai micute sunt mai grasute. Dar nu'ti face priobleme! DACA o tii tot asa o sa reusestiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa alergi zilnic 20 minute cu viteza medie(subtiaza, in timp piciorul). Succes.