| AlexandruExTreMe a întrebat:

Pentru cunoscatori:Se poate trimite amenda prin posta prin intermediul unu radar mobil? Ma refer, ca am depasit viteza cu cativa km. Politia nu a oprit dar mi-e frica sa nu fi avut radar mobil.Amandoi eram in mers.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic se poate, practic nu prea trimit ei prin posta, daca au de amendat te opresc.

Panica mare pe tine... tresari la orice masina de politie care trece pe langa tine?

| AlexandruExTreMe explică (pentru suntserios):

Nu chiar...dar aveam destula viteza peste cea legala rolling on the floor de asta

2 răspunsuri:
| SebyRSM a răspuns:

Nu, chiar si cei stationari daca nu te-au oprit nu te m-ai amendeaza. Stai linistit ca daca nu te-au oprit ai scapat!