| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete cam cat cheltuiti pentru banchet (pentru rochie, pantofi, accesorii etc)? Eu termin a 8-a iar o colega si-a luat o rochie de 200 de lei (si mi se pare mult) voiam sa stiu daca asa e la toate banchetele. Eu mi-am facut un calcul pentru mine si ajunge la 250 lei tot.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru un banchet de clasa a 8-a, o rochie de 200 lei este exagerat de mult. Si o rochie de nasa la nunta costa mai putin.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Conteaza mult cum arata rochia si nu cit costa. Nu trebuie sa spui nimanui pretul.

| caus3lov3ya a răspuns:

Pai.happy tot? :O pai am dat pe rochie 204 lei pe pantofi si plic 1 milion jumate + accesorii nu am luat inca autobronzant ca sa am pielea frumoasa 30 lei coafor cu machiaj 1 milion sau mai bine o sa coste.+ masa etc. cam 5 milioane pentru tinuta coafor machiaj cu masa se duce la 7 happy. Si nu nu e scumpa rochia daca vrei ceva dragut dai si 200 lei eu am vazut si rochii la 55 lei in oras dar nha.