| ac3asif3titza a întrebat:

(Pentru inceput nu vreau raspunsuri inutile! cum ar fi : nu stiu, posibil, etc as vrea si o argumentare (pentru a fi bun si concret raspunsul) daca ai idee de intrebare raspunzi daca nu, nu te baga inseama degeaba ca pici de fraeeeeer, asa.) buna! big grin am 15 ani si inca sunt virgina... bingo! laughing prietenul meu nu stie daca este sau nu laughing (cam fraier) si va rog frumos dati-mi niste ideei da ea putea afla in afara de consultarile medicale etc... el spune ca a facut-o dar in jur de un minut pentru ca habar n-am ce s-a intamplat si totusi crede ca e virgin. deci voi ce pareri aveti dragi prieteni? pup

Răspuns Câştigător
| Tops a răspuns:

La baieti nu se poate sti cu exactitate de obicei multi spun ca atunci cand se rupe ata aia...ei... ata aia se poate rupe si daca se masturbeaza brutal, deci intelegi tu si virgin/a ersti pana la primul contact sexual fie el si de 2 secunde sau de 2 ore.Asa ca teoretic nu mai este (asta din cate ne-ai zis tu).

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca a bagat cheia in broasca nu mai e virgin.

| ac3asif3titza explică:

Scuzati-ma am scris cam grabita ( de a putea in afara de consulturile medicale***) si ( idee de*****) big grin

| ac3asif3titza explică:

Mersi mult laurpk :* dar tot nu stiu ce sa spun sad, si tare expresia cucarachaalien laughing, totusi aveti mare dreptate, dar laurpk nu stau eu sa il caut in pantaloni daca mai are "ata" aia sau nu laughing pup am2 si mersi mult, sper sa mai vina cu vreo idee cineva