| ριтιкaa1998 a întrebat:

Peste doua saptamani o sa merg pentru 3-4 zile in Canada. Si da merg cu avionul. Dar mai am un pis si ma p*s pe mine de frica laughing
Voi ati mai fost? Cum e?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu am fost si nici nu m-as duce, tot de frica, din spusele celor care au fost simti o senzatie ciudata la decolare si aterizare in rest e ok....calatorie placuta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu patesti nimic, zilnic zboara milioane de oameni si sunt toti intregi. E cel mai sigur mijloc de transport, ai mai mari sanse sa dea o masina peste tine cad treci strada sa iei paine

| JAYBEE a răspuns:

Scrie canada pe google si vezi cum e

| ριтιкaa1998 explică (pentru JAYBEE):

Ce ma bucur ca merg in Canada pentru ca acolo s-a nascut Bieber si sunt fanahappy

| JAYBEE a răspuns (pentru ριтιкaa1998):

Nu-mi mai face in ciuda mai laughing

| ριтιкaa1998 explică (pentru JAYBEE):

Nu-ti faclaughing Dar e norocul meu. Stai linistit vei ajunge si tu unde vrei!

| restroccck a răspuns:

Da am fost nu trebuie sa iti fie frica pentru ca daca asculti muzica sau citesti o carte nu simti nimic happy