| NUUSTIU a întrebat:

Poate exista o relatie serioasa intre o fata de a 8a si un tip de a 12a.? ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| BeastMaster a răspuns:

Mai eu sunt de acord ca dragostea nu are varsta dar totusi fata de a 8a trebuie sa se adapteze la varsta celui de a 12a. Daca intelegi la ce ma refer.winking

| bytzy09 a răspuns:

Normal, ce sunt 4 ani? big grin si mai ales ca in dragoste orice e posibil laughing

| razvi99 a răspuns:

Posibil

| McSergio91 a răspuns:

Posibil. Dar... nu pot garanta ca relatia va fi f.lunga : 1. stiam ca fata trebuie sa fie cu 2-3 ani mai mica
2.baietii chiar si in clasa a XII-a inca au avioanele lor
3. o sa apara la un moment dat propunerea c conotatii sexuale si tu da te simti pregatita o faci daca nu el, se duce la alta etc.
Daca mai vrei, iti mai zic ca de la 12 anisori am tot avut relatii pana cand acum la 21de ani am si eu o relatie cu fata de 19 ani si incerc sa fiu mai responsabil si sa-mi doresc ceva de la viata si de la relatia asta.