| Anutsi123 a întrebat:

Pot ramane insarcinata daca si facut neprotejat.Dar el nu si-a dat drumul in mine?

Răspuns Câştigător
| Moiseicip a răspuns:

Cu siguranta nu.

| Anutsi123 explică (pentru Moiseicip):

A scos-o cu 5 minute inainte de asi da drumu. Deci nu pot ramane. Adica nu am nici o simtoma. Dupa faza astaa...Am inceput sa facem cu prezervativ. si de atuncii nu am nici o simtoma. dar. am asa. o teama.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. In timpul actului sexual se excita deci ejaculeaza, sansele nu sunt foarte mari dar sunt existente. Este vorba despre " picatura placerii ". Mai bine ai face un test de sarcina.

| Anutsi123 explică (pentru anonim_4396):

O scotea din 5 in 5 min. si dupa 10 min. adica dupa ce am terminat de facut. am fost la baie. asta s-a intamplat de mult. si acum nu am nici o simtoma.

| Moiseicip a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate uitasem de asta

| alexxxu a răspuns:

Sau o plasa de teste sa fi mai siguralaughing)un sfat FOLOSITI prezervativulbig grinmuriti pentru 5 lei?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexxxu):

Nu se simte placerea ce stim noi smugcool. Ea are nevoie de boli si sa se trezeasca mai tarziu ca nu poate face copii din cauza lui x, y, z etc thinking