| UmbraDeVulpe a întrebat:

Poti sa te ingrasi daca bei zilnic o cafea cu 2 pliculete de zahar? Fara sa mai si mananci ceva dulce

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te ingrasi, daca bei DOAR 2 cafele cu lapte si zahar pe zi, fara sa mananci nimic, nu ai cum sa te ingrasi fiindca esti in deficit caloric si poti chiar sa slabesti.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Nu-i sanatos, doar sa bei cefea cu lapte, mananca sanatos si fa sport, ca sa pierzi greutate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă pe lângă cafeaua ai mai mănânci 2 pizza și 3 shaorme te îngrași indiferent de cat zahăr pui sau nu pui in cafea

| dullcat a răspuns:

Ingrasatul nu tine numai de ce bei.

| Hyperion7 a răspuns:

Depinde și ce mănânci in timpul zilei
Că dacă mănânci fast food, o să te cam îngrași
Daca mănânci mâncare normala, fară prea multe grăsimi, nu o sa apară diferente notabile în ce privește greutatea(desigur, cu mențiunea că depinde și de metabolismul tau)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred! Cafeaua cu zahar o bem toti si nu luam in greutate!