| Ralu_2997 a întrebat:

Prietena mea cea mai bunalove struck pleaca in italia marti si nu stiu ce sa fac deja stiu ca o sa imi fie dor de eacrying si nu pot sa ma opresc din plans suntem prietene de 12 ani si acum cand petrec ultimile zile cu ea imi vine sa plang si nu stiu ce sa faccrying

2 răspunsuri:
| ovidw a răspuns:

Sinucidete

| JojolinadinGalati a răspuns:

Inceaca sa nu te lasi coplesita de plans.inceacrca sa fii tare in fata ei.si faceti doar lucruri care va vor face sa zambiti:*.si nu ar strica si niste poze ca amintire. sper ca ti-am fost de ajutor:* pupiciei