| djalexandrual a întrebat:

Pune o întrebare
Cauta

Caută întrebări şi răspunsuri
Dragoste şi Sex
djalexandrual
Alege un răspuns câştigător
Sunt intr'o situatie cam dificila.Am 18 ani, stau de aproape 2 ani cu cineva( ea acusi face 20) ideea e ca de ceva timp am tot vrut sa ma despart de ea, doar ca de fiecare data n-am reusit din cauza ca ea vrea sa-si puna capat zilelor daca fac asta : a incercat de destule ori.Sunt indragostit de o fata de varsta mea acum si doar de curios am intrebat-o daca vrea sa iasa cu mine.A ramas sa iesim in seara asta dupa 6 ( prietena mea actuala fiind la munca pana la 10).Nu vreau sa o insel dar nu vreau nici sa stau practic cu forta langa ea.Parca nu mai simt ce simteam inainte pentru ea, desi sentimentele ei pentru mine s-au accentuat.Ce ati face in locul meu?

8 răspunsuri:
| xVictor a răspuns:

As tine de femeia care ma iubeste prostule, pentru ca aia de varsta ta te vrea doar pentru ceva anume. Scuza-ma ca ti-am zis-o asa, dar in felul asta gandesc eu. Sa zici mersi ca are 20 de ani, Sa zici MERSI ca munceste si ca are grija de tine, sa zici MERSI ca iti arata ce simte, isi impartaseste sentimentele cu tine, sa zici MERSI ca nu vrea sa te lase sa-ti rupa altele inima. Felicitari bossule, ai prins o fata de nota 1 milion si nu esti in stare de eawinking Bravo, cuceritorule!

| Adry05 a răspuns (pentru xVictor):

Ai dreptate intr-un fel, dar daca n-o mai iubeste nu merita sa ramana langa ea cu forta. Isi manca timpul unul cu altul. Sunt tineri, au toata viata inainte. Eu zic ca fata aia are si ceva probleme daca in primul rand la varsta ei sta cu un tip cu atat mai mic si pe langa asta mai si ameninta, parca ar avea 12 ani, cu sinuciderea daca se desparte de ea. Serios? Ti se pare normal asa ceva? E o manipulare dezgustatoare si penibila avand in vedere varsta ei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

E mai mic cu aproape 2 ani, ce naiba e anormal?

| xVictor a răspuns (pentru Adry05):

Ce e anormal? poate ai dreptate doar in privinta sinuciderii dar nu ti-ai dat seama ca doar blufeaza? eu am stat cu una cu 8 ani mai mare decat mine. care-i problema? sunt multi oameni la mine in zona care au nevestele cu 10-11 ani mai mari decat ei big grin nu mi se pare anormal. monica si cu iri? Ia-ti-o p-asta! rolling on the floor

| Adry05 a răspuns (pentru xVictor):

De obicei tipele care stau cu tipi mai mici stau din lipsa de variante. happy Putine sunt cele cu alte intentii.
Posibil sa blufeze, posibil sa nu. Sunt si nebune care s-ar sinucide din asa ceva. N-o cunosc sa ma pronunt cat de departe ar fi in stare sa mearga.

| xVictor a răspuns (pentru Adry05):

Din lipsa de variante? big grin Nu stiu daca esti femeie sau baiat. dar te contrazic din toate punctele de vedere la acea fraza. Eu cand am stat cu aia mai mare decat mine cu 8 ani era inconjurata. practic incercuita de baieti :/ nu-mi poti spune ca din lipsa de variante... multi o placeau, multi ii aduceau flori, multi o chemau pe la cluburi etc. si am stat totusi, 10 luni big grin Acum inca mai crezi ca,, din lipsa de variante''? rolling on the floor)

| Adry05 a răspuns (pentru xVictor):

Am zis `de obicei` nu toate fetele.

| xVictor a răspuns (pentru Adry05):

big grin