| efimash a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti in cit timp pot sa-mi fac o masa musculara mai mare daca ma antrenez in fiecare zi acasa

2 răspunsuri:
| iauru a răspuns:

Depinde cat lucrezi si ce lucrezi desigur. daca ai aparate si lucrezi corect fiecare grupa de muschi in 3 luni; daca lucrezi doar abdomene, flotari sau ridici greutati ceva mai mult depinde cum lucrezi ft mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa mananci multe alimente bogate in proteine si lipide si ai sa vezi dupa aceea rezultate happy