| deearrr a întrebat:

Recomandati-mi un roman de dragoste foarte scurt

3 răspunsuri:
| ewygirl a răspuns:

Romanele din colectia "El si ea" sau "Romantic ti le recomand.Sunt scurte si frumoase.

| Alexino91 a răspuns:

Ultima noapte de dragoste intaia noapte de razboi este un roman foarte frumos

| Lette a răspuns:

Si eu am aceasta pasiune pentru astfel de romane.Iti recomand ''Invitatie la vals''de Mihail Drumes, autorul meu preferat(toate cartile lui sunt suuuuperbe).E putin mai lunguta dar iti promit ca in maxim 3 zile o vei termina deoarece te tine cu sufletul la gura pana la ultimul cuvintel.Sa ma anunti daca ti-a placut.