| XxAndreiMasterxX a întrebat:

Sal am si eu o intrebare dar raspundeti-mi va rog. pe mine ma doare mana stanga de 4-5 zile si m-am hotarat sa pun mana pe zona aia sa vad ce e si am observat ca osul e umflat si diferit fata de mana dreapta deci asta e cu 1-2cm mai sus de cot il simt de parca ar fi iesit afara si nu stiu ce e rupta stiu ca nu e pentru ca o pot misca dar daca o tin dreapta ma doare dar nu rau e posibil sa am osul sucit sau scantita? ca de miscat o pot misca si pot ridica lucruri cu ea. dar simt osu exact cum ar fi umflat ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Poate ai dormit cu ea sucita sau ai sclantit-o

5 răspunsuri:
| anna_7069 a răspuns:

Intereseaza-te daca mai are cineva din familie aceasta probleme. Rupta in niciun caz nu e, nu te puteai atinge, mureai de durere. Iar fisurat, iar nu cred. te-ar durea. plus ca asa din senin nu ti s-ar putea fractura sau rupe. o colega de-a mea are la fel, dar la incheietura mainii... probleme genetice. asta are si mama si bunica ei.

| XxAndreiMasterxX explică:

Nu mai are nimeni din familie probleme cu mana din familie. cand ating locu simt parca ar fi ceva umflat

| XxAndreiMasterxX explică:

Exact asta e era scantita mi sa desumflat in urma uni masaj usor la mana a fost putin dureros dar a 2 zi sa desumflat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut efort mare cu ea? Te doare? Incearca sa pui niste unguent heparinat poate e ceva de la piele nu de la os.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la un doctor sa te consulte