| AfterDark a întrebat:

Ca orice alt om am si eu artistul meu preferat. Si chiar ma simt mai bine cand pun poza de profil cu el—idolul meu! Pt ca sa vada lumea ce imi place, ce ma reprezinta, sa il vada pe artist prin mine si invers... dar daca ar vedea un fan sau chiar artistul ca mi-am pus poza cu el cum credeti ca ar reactiona? Eu o pun in semn de pasiune. In schimb daca ar fi un om de rand nu as pune. Pun doar cu artisti. Credeti ca e ceva rau? Imi puteti raspunde ca rog la cele 2 intrebari? Fau funda

9 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu, ca il promovezi.

| AfterDark explică (pentru CodrutElian1990):

Prin pozele mele sa il promovez? Sa inteleg ca e a buna asa'i? laughing

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru AfterDark):

Ai inteles gresit. Prrin punerea pozei artistului in diferite locuri publice il promovezi, adica ii fai reclama. Da, n-ar trebui sa se supere.

| Andreeush a răspuns:

Atâta timp cât nu faci o obsesie nu e nici o problemă.

| AfterDark explică (pentru Andreeush):

Ok dar intreb si eu de curioasa: daca ar fi obsesie ce se poate intampla?

| Andreeush a răspuns (pentru AfterDark):

Depinde de persoană.

| darrio2007 a răspuns:

Peter Steele. Nu e rau deloc. Si eu am o poza cu un actor.

| AfterDark explică (pentru darrio2007):

Daawinking Si tie iti place Type O Negative?

| darrio2007 a răspuns (pentru AfterDark):

Oarecum.