| andrada a întrebat:

Sal
Mia zis o prietena ca daca intri pe chat (fara sa dai web, numa sa vb) poate afla unde stai si asa. e adevarat?

Răspuns Câştigător
| anytha13 a răspuns:

Nuuuu!laughing) Nici daca dai web nu poate afla asa ceva.
Cel putin pe xat happy

3 răspunsuri:
| xJelenaTrueLove a răspuns:

Evident ca nu decat daca zici tu aceste detalii

| AlexC a răspuns:

Da. In momentul conexiunii poate sa iti vada ip-ul si reteaua de internet la care faci parte. Unele retele lasa datele persoanelor publice, uneori si adresa.

| Teiu a răspuns:

Te referi la yahoo messenger? Nu stiam ca iti poate fi aflata locatia nici macar cu web prin mess. Singura modalitate pe care o vad e sa iti dea add si sa te caute pe facebook. Acolo iti cauta prietenii, se uita la poze, commenturi si isi poate da seama in ce oras locuiesti. Daca te refereai la adresa unde stai, nu are cum sa o afle decat daca ii spune cineva tongue