| NewTerminator a întrebat:

Sal TPU
am inceput sa fumez(stiu nu-i bine)
da oricum ideea e k ma simt [utin cam rau din ele.
adica la prima tigara(un kent hd) m-a usturat gatu toata ziua(creka totusie si o raceala)
iar de la a doua m-a durut rau burta

e normal la inceput sau? si app cam ametesc putin(ma doare capu de la fiecare mi s-a intamplat

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Nu e vorba de o răceală.
E o reacţie normală a organismului, a faringelui, să manifeste usturime din cauza iritaţiei provocate de fumul de ţigară.
Acest simptom se poate manifesta cîteva zile pînă te vei obişnui.
Dar, dacă poţi să nu mai fumezi, ai face foarte bine!

| mona a răspuns:

Nu e normal, lasa-te pana cand mai poti

| TwYsTz a răspuns:

Pai poate esti alergic la ele...inorce caz nu sant bune deloc straight face nu stiu de ce fumezi...dai bani aiurea pe porcariile alea