| FlorinFlorinF a întrebat:

Sal TPU, am si eu o problema cu un card micro SD de 64mb, nu stiu ce i-a facut sora mea, i-a dat nume cardului, si nu stiu ce a bagat pe el ca in orice telefon las baga nu pot sa il formatez... voi ce credeti ca are?

2 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

E virusat sau distrus, dar sa fim seriosi acum un card de 1Gb e 10 lei nu te induri sa dai 10 lei sa iti ei unu?

| FlorinFlorinF explică (pentru FlorinDiablo):

Acum 5 ani... nu laughing), deh. copil ata varsta alta mentalitate laughing