| octav005 a întrebat:

am nevoie urgenta de un raspuns.

AM un card micro sd 64 de gb, de la Samsung evo. si ACUM pur si simplu nu mai imi functiioneaza in telefon. am incercat sa il formatez pe telefon dar si pe PC in computer manager. dar nu reusesc sa il formatez.
cum credeti ca as putea sa il formatez? exista niste programe?
Telefonul nu a fost lovit. nu stiu ce ar putea cauza deteriorarea cardului.

va rog ajutati-ma cu niste programe ceva.

8 răspunsuri:
| octav005 explică (pentru Eduard619):

Am incercat. imi da o eroare. am mai incercat si cu cu vreo 3 programe de formatare usb.

| Eduard619 a răspuns (pentru octav005):

L-ai bagat si in alt telefon?

| octav005 explică (pentru Eduard619):

Asta nu am incercat. incerc acum

| octav005 explică (pentru Eduard619):

Am mai incercat inca pe doua telefoane. la unul zice ca este o eroare si la altul ca este goala.

| Eduard619 a răspuns (pentru octav005):

Defectiune...parerea mea ca daca e in garantie il poti duce. Daca nu incearca sa iei altul.

| octav005 explică (pentru Eduard619):

Nu am garantie. dar nu stiu de le ce s-a defectat

| Eduard619 a răspuns (pentru octav005):

La asta nu te mai pot ajuta, scuze.