| b06dan1x7 a întrebat:

Sal TPU face cineva schimb iphone 2g(sa arate bine) cu ps2 model nou modat prin card all options? lasati id si dau fundita.

4 răspunsuri:
| Petre159 a răspuns:

My_star.petre si vb daca nu l-ai dat

| csmnpreda a răspuns:

Am ps2 cu card de 8 mb 2 controllere 11 jocuri originale si accesorii adica camera si chestii din astea dar nu este modat am dat pe tot vreo 19 milioane cat mai dai diferenta? raspunde-mi pe privat.sau imi dai iphone si inca ceva...marog te gandesti tu

| alex0smeianu a răspuns:

Sall am eu un ps2 (nemodat)cu memory card de 8mb + 7 jocuri originale (precizez ca nu am controlere la el (le-a ros catelul meubig grin)) daca te intereseaza te rog sa ma contactezi pe id-ul de mess alexlps17

| alina765307 a răspuns:

Am eu unu