| Anonymus3000 a întrebat:

In gasca noastra suntem cativa baieti ca sa imi fie mai usor sa va explic o sa le spun pe nume : eu, adi, razvan, dan, cristi si ion ei sunt in gasca. Cu cristi si ion ma inteleg destul de bine, cu dan nu prea iar cu adi am avut niste incidente cand eram mici ne certam da acum cred ca nu mai e nimic dar de la un timp cand vin la scoala trebuie sa ma bag sg in seama. Ei nu stiu se vorbesc altfel cand se vad si cand vin eu se comporta mai diferit nu stiu cum sa va explic si pe mine nu prea ma implica in treburile pe care le facem Noi de obicei ce credeti? ce ar trebui sa fac sa devin mai bun prieten cu ei dau funda va rog MUUULT

2 răspunsuri:
| Meddy_5853 a răspuns:

Spune'le ce crezi si discutati problema. Presupun ca o sa se rezolvewinking

| Gabriel04 a răspuns:

Situatia e clara.vor sa te excluda din gasca.lasai in pace nu te mai baga in seama incearca sa nu mai iesi cu ei. daca de ex: cand se ducla fotbal sa zicem nu te iau si pe tine.sau nu te invita respecta urmatoarea indrumare: aia nu-ti sunt prieteni...schimba gascawinking