| Zimple a întrebat:

Sall. Am 16 ani si as vrea sa ma ingras, ce proteine sau carbohidrati imi recomandati?

FUNDA*****

Răspuns Câştigător
| loko1992 a răspuns:

Daca vrei proteine inseamna ca ai baut gaz nu lua tampeniile alea mai bine bagi paine cat de multa la masa si mai mult pielea de la pui contine multa grasime si ajuta la ingrasare dar sa fie prajit...

| Cosmin86 a răspuns (pentru loko1992):

Tampeniile alea? Tu nici macar nu stii ce sunt proteinele!

5 răspunsuri:
| SERIOUX a răspuns:

Omule, nu baga toate chimicalele in tine, o sa te inbolavestiwinking. Cel mai simplu mananci multa paine si mananci seara mult inainte sa te culci, pentru ca atunci cand dormi stomacul nu mai digera asa de mult si se pune pe tine, iar daca vrei sa ai si un corp frumos fa si niste abdomene sau un pic de sala. Bafta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

MacDonald's, KFC, Burger King.

| yonutz91 a răspuns:

Cereale cu lapte