| Skypee a întrebat:

Sall, as vrea si eu sa ma uit la Naruto, dar nu stiu cate parti are si episoade si pe ce site leas gasi(daca se poate in romana)FUNDA

3 răspunsuri:
| Aηdяєєa a răspuns:

Are 220 episoade.
http://rosub-anime-kage.info/anime/naruto-anime/
Mi-a placut foarte mult.

| IeuI a răspuns:

Iti recomand naruto shippuden; are 325 episoade si e in crestere, este ff misto, il gasesti pe animekage subtitrat in romana... in ultima parte a inceput al 3-lea razboi mondial unde se lupta toate regatele contra lui Madara si discipolul lui orocimaru si Naruto controleaza chakra lui 9 cozi si multe multe altele... vizionare placuta

| Skypee explică (pentru IeuI):

Iti dau funda daca imi zici si un site unde pot vedea de la ep1 ca nu merge acolo.Si as vrea sa vad si Naruto (sezonu 1 sau cum se zice) si dupa sa ma uit la Naruto shippuden(sezonul 2 sau cum o fi ca nu stiu).Si mai sunt si alte sezoane sau cum se cheama astea de la naruto?