| anonim_4396 a întrebat:

Sall! daca iau creatina ce efecte pozitive are si negative? vreau cat mai multe explicati. Dar daca iau proteine?, cat mai multe explicati.

Răspuns Câştigător
| Maryana_Adyna_1997 a răspuns:

Http://www.culturism.ro/suplimente-nutritive/adevarul-despre-creatina.html pe acest site gasesti cateva raspunsuri
Daca nu faci sala sa nu iei, fratele meu a luat proteine gfx8, mai exact, dupa sala si in 2 saptamani se cunoaste. Chiar daca iei si te lasi de sala musculatura scade. De la creatina te ingrasi daca iei fara sa faci sala si se lasa vizibil musculatura.Cumpara ceva de calitate daca vrei rezultate, chiar daca sunt mai scumpe.