| anonim_4396 a întrebat:

Sall Guys, de aprox. 2 saptamani ma doare foarte tare calcaiul stang dupa o partida de fotbal cu baieti. Nu am fost faultat, nu am calcat stramb sau chestii de genu, cand m-am asezat a inceput sa ma doara. Ma doare tare cand pasesc. Credeti ca s-a rupt ceva? Niste sfaturi? Am nevoie de doctor? NU VREAU OPERATIE crying. Some help. fundita ^^

1 răspuns:
| MyNameIsCata a răspuns:

Salut nu e nici o problema nu necesita operatielaughing.Si mie mi se intampla cand ma joc cu prietenii peste 2 ore. Depui un efort mare iar cand te asezi sau faci pauza incep sa te doara iar cand continui esti terminat.Nu trebuie sa faci nimic eventual daca nu trece durerea dupa 2 zilee (ceea ce nu cred) sa te dai cu ceva crema de galbenele sau nu stiu, ..Maine o sa inceapa sa te lase iar pe poimaine vei fi ca nou