| ExXify50 a întrebat:

Sall nu stiu dc ma simt gol pe in interior simt ca viata e monotona si trebuie sa fie colorata dar nu stiu cum si ce pot face pentru a scapa de aceasta stare?

2 răspunsuri:
| ALeXsSaY a răspuns:

Pai viata nu e monotona decat daca tu o faci sa fie asa. incearca sa iti deschizi orizonturile, sa descoperi mai multe persoane, sa cunosti mai multe locuri, asculta multa muzica, deseneaza, fa ceea ce iti place si incearca sa fii din ce in ce mai bun in hobby-urile tale.altfel, nu stiu. Poate (daca nu ai) ti-ar trebui o persoana pe care sa o iubesti happy

| BluishAngel a răspuns:

Sall.Si eu ma simt exact la fel, parca m-ai descris pe mine.Credeam ca eu sunt singura care trece prin asa ceva.Am impresia,la fel ca tine,ca sunt goala pe interior,ca nimic nu are sens,ca nimic din ce fac nu se leaga,ca viata e plictisitoare,si ca starea nu se va termina niciodata.Dar totusi,pentru a nu cadea asa de adanc in starea asta, incerc sa fac altceva, sa imi iau gandul de la ea.Cum? Pai cu ajutorul prietenilor,al internetului, mai imi gasesc ceva de facut prin casa, citesc.Si eu ma simt exact la fel,ma repet big grin, dar incerc sa ies din starea asta deoarece stiu ca se va termina, asa cum a inceput. Sper ca te-am ajutat. happy