| rateu a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine va rog cu cv.Imi place de o fata de aprox 1 an, i-am mai demonstrat cate odata ca imi place de ea, dar nu stiu ce sa zic...am dubii ca nu m-ar place...adevarat, ca o fac sa zambeasca, rade la glumele mele, vorbim in fiecare seara dar nu stiu ce sa fac. Sfaturi va rog.Dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Dyanna13 a răspuns:

E frumos sa iti placa de cineva. Daca tu ai dubii, incearca sa pui pe cineva apropriat de care ea nu stie ca iti e prietem sa o testeze, stiu si eu. happy
Dar, tu esti cu ea? Daca da..ai incredere :* ca e cea mai buna sau fa cum am zis mai sus, mie mi-a mers big grin

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat