| claudiu123 a întrebat:

Sall TPU,
Am 14 ani si acum 2 seri am fost in parc etc... Stateam cu unul pe banca (d-aia rosie din plastic) si el a inceput sa se impinga tare pe spate...ca era flexibila. Si eu prost am luat exemplu si am facut si eu asta de vreo 3-4 ori. Si acum ma trezesc cu mama la usa ca a venit politia la ea si i-a dat amenda 3 milioane pentru asta(NU AM RUPT NIMIC) cica m-a vazut nu stiu cine.Si eu sunt chemat la politie la ora 14:00.Habar nu am ce sa fac. Idei ceva? Ce sa le zic etc

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Plăteşti amenda pentru că tu ai fost văzut ultima dată pe acea bancă. Data viitoare fii mai atent!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai distrus un bun public platesti si te inveti minte data viitoare

| hecamefrommetalland a răspuns:

Spune-le adevărul, că nu ai făcut decât să atingi banca ușor și că acea persoană care v-a văzut a interpretat greșit.
PSbig grinacă nu reușești nu renunța, mergi până în instanță!

| AndaDaniela a răspuns:

Asta e invatatura! Nu mai lua exemplu de la toti prostii!

| claudiu123 explică:

Multumesc... Dar daca nu ma prezint ce se intampla?