| Serban_Valentin_1993 a întrebat:

Sall sa va spun si eu problema mea!
Aseara am iesit cu baietii in parc langa noi era un magazin am fost si ne-am cumparat ceva apoi, am stat cam pana la 23:30 in parc apoi am plecat acasa.Toate bune si frumoase pana a doua zi cand ma trezesc cu politia care-mi bate in usa, m-au luat la sectie impreuna cu ceilalti 6. Am dat declaratie la Politie ne-au luat amprente si abia dupa ne-au zis ca suntem suspecti ca am fi spart magazinul si cica ne-a vazut unu care e handicapat mintal are handicap de gradul 1 care nu este lucid si sta cu prietenii imaginari, Asta e Politia Romana
Ce ziceti putem pati ceva, adica inchisoare sau ceva de genu
P.s Nu am facut nimic

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Nu veti pati nimic
E nevoie de mai mult decat un martor, si ala retardat.

| papyterier a răspuns:

Depinde daca ai fost la fata locului cand s-a spart magazinul poate thinking

| Serban_Valentin_1993 explică (pentru papyterier):

Stiu doar ca a venit o masina acolo si a stat vreo 20 min apoi a plecat, noi eram la 50 m de magazin