| Zdog a întrebat:

Sall TPU, am o pagina de facebook si e unu care tot ma ameninta ca raporteaza pagina, cum ii dau block sa nu mai vada pagina?

Răspuns Câştigător
| SoranaCs a răspuns:

Nu exista nici un cod. Te minte. Si eu am avut o pagina si inca am, dar nu exista nici un codwinking o pagina ca sa fie stearsa are nevoie de peste 50 de reporturi. si daca va fi stersa nu mai poate fi activata, nu il mai crede :*

4 răspunsuri:
| SoranaCs a răspuns:

Daca ti-o raporteaza o singura persoana, pagina nu pateste nimic. Nu il mai baga in seama, lasa-l in pace.

| Zdog explică (pentru SoranaCs):

Era admi inainte si zice ca are un cod de care eu nu-s (zicea ca o sa-mi inchida facebook pagina si ca numai el are codul si poate debloca pagina )

| Zdog explică (pentru SoranaCs):

Deci no sami stearga nimeni pagina? (mai am un raport care l-am dat din greseala de pe alt cont )

| SoranaCs a răspuns (pentru Zdog):

Nu, nu o sa iti stearga nimeni pagina.

| SoranaCs a răspuns (pentru Zdog):

Nu exista nici un cod. Te minte. Si eu am avut o pagina si inca am, dar nu exista nici un codwinking o pagina ca sa fie stearsa are nevoie de peste 50 de reporturi. si daca va fi stersa nu mai poate fi activata, nu il mai crede :*