| adrian_2389 a întrebat:

cei care se rpicep la suplimente nutritive si fac sala va rog ajutati-ma
Vreau sa ma apuc de lasa am mai facut 2 luni dar m-am lasat dar acum vreau sa incep si sa bag suplimente am 1.79 si cred ca am 80 kg vreau sa sau jos burta si sa pun masa contactati-ma la id ady_salaj1994

4 răspunsuri:
| Cristian3 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la un doctor nutritionist.

| deletedprofile a răspuns:

Fai sport si consulta un doctor nutritionist!

| CristianM a răspuns:

Mai intai consulta pe cineva specializat sau cumpara-ti chiar tu carti de specialitate nutritionala si pune-ti la punc planul alimentar, dupa acea poti sa te gandesti si la suplimente.

| anai a răspuns:

Esti gras pentru 1. 79