| UnBaietzelKareUrashteSkoala a întrebat:

imi place de o fata. ea este in clasa cu mine numai ca mai inalta ca mine (3-4 5cm max)ce credeti as putea avea sanse? multe prietene mi-au zis ca am sanse si ca arat bine... dar? voi ce credeti as avea sanse? dau fundita

Răspuns Câştigător
| mariutsa1234567890a a răspuns:

Cineva a spus o data : Poţi să fi sexy, frumos(oasa), urat, mic(a). Astea nu contează atunci când cineva te iubeşte nu îl mai interesează... asa ca nu dispera tongue
Bafta :*

4 răspunsuri:
| Deutsuuu a răspuns:

Totul este posibil. Daca chiar iti doresti sa fiti impreuna, cel mai bine este sa vorbesti cu ea..Ai sanse cum sa nu, toti ar trebui sa avem aceleasi sanse, suntem egali.Nu conteaza inaltimea, varsta ci puterea inimii, pentru ca ei nu ii poti dicta! Succes!

| PikaPikachu a răspuns:

Eu zic ca ai putea avea sanse daca ai incerca. N-ai nimic de pierdut daca incerci, dar daca nu te vei gandi mereu ca ce s-ar fi intamplat daca bla bla bla sau ce fricos ai fost ca nu ai incercat. laughing) Sper ca o sa faci ce ti-ai dori cel mai mult, sa iti urmezi inima. happy funda? laughing