| Narcyss_Narcyss_1999 a întrebat:

recent mi am instalat windowsul și cineva mi-a sters toațe datele de pe hard disk aveam o gramada de poze mă poate ajuta cineva va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| NAT0 a răspuns:

Uf, ce trist. Cine te-a pus să te bagi unde nu știi? Hă? Dacă le aveai înt-ro partiție diferită de windows, s-ar putea să se poată.
Îți recomand să încerci să-l duci la un service deoarece chiar dacă stau și îți scriu pas cu pas, nu o să înțelegi și nici răbdare că durează foarte mult recuperarea. Așa că. du-l la un service, că nu stai în 200 de lei, dacă erau ceva poze importante.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ti le-ai sters de pe hard disk, este greu de recuperat, totusi un profesionist ar putea face asta, dar necesita multe ore de lucrat si o gramada de bani.