| CristiMC a întrebat:

Salltpu am 15 ani 1.80 inaltime si 63 kg. sunt cam slab si vreau sa ma ingras mai alesc ca fac si sala FUNDA!

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Uite aici ceva ce cred ca te va ajuta:
http://www.dietetik.ro/diete/diete-pentru-ingrasare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Wow! Esti destul de inalt.
Greutatea ideala la aceasta inaltime este de 70 de kilograme.
Mananca cat mai consistent, mai sanatos si practica si sport.
Te pup!

| WhiskyGirl a răspuns:

Salutare!
Ingrasa-te dar prima oara vorbeste cu prietena ta, daca ai, poate ea te place asa cum esti! Eu zic ca un baiat care merge la sala trebuie sa fie bine-facut. Nu un schelet laughing) Scuze de expresie.
Funda?

| Voidwithin a răspuns (pentru WhiskyGirl):

Draga mea fata, dupa cum a zis poti deduce ca s-a apucat de curand de sala 1-2 luni.
Cand te duci la sala nu esti bine facut esti cum te-a lasat Dumnezeu dupa 1 an de sala esti cat de cat facut.

| 23ndjdmxla a răspuns:

De ce ai vrea sa te ingrasi? daca vrei sa fii gras poti manca mult!