| alynutzsu93 a întrebat:

Sallz all... peste aproximativ o luna am examenul auto, adica traseul, si nu stiu cum se procedeaza cu punctajul la proba asta... ma poate ajuta cineva? va rog frumos

3 răspunsuri:
| ada_3462 a răspuns:

Daca ai mai mult de 22 de puncte gresite pici examenul. Daca stationezi mai mult timp la un sens geratoriu se ia 5 puncte, si daca nu treci de pe o banda pe alta unde trebuie se ia 3 puncte, Eu asa am patit mai multe nu stiu. Sper sa te ajute si atat.

| alynutzsu93 explică:

Pai asta stiu si eu... dar cum se puncteaza pentru o oprire a motorului de ex sau pentru o neacordare de prioritate etc. si la cate puncte sunt picat

| unbaiat_2826 a răspuns:

Nu ai ce punctaj vedea tu,examinatoru(politaiu) te noteaza pe fisa la el cu greselile care leai facut, fiecare greseala are un anumit punctaj, dar nu iti arat tia fisa