| zaooo a întrebat:

Salt fratilor sunt putin confuz sunt pe a 8-a si sunt de felul meu mai diferit si genul singuratic adica imi place si an anturaj dar imi place sa stau an fata calculatorului sa compun melodii sau sa desenez ceva din animeul meu preferat naruto poezi si tot felul de rime puteti sa imi spuneti de ce sa ma apuc de rap sau desen multumwsc anticipat

19 răspunsuri:
| roZatoare a răspuns:

Sti...poti sa faci ambele, stiu, nu e simic nou fata de ce ti-am spus ceilalti. Si mie imi place sa desenez, tot din animeuri, si vreau sa ma apuc sa cant la chitara. Oricum, vezi ce merge mai bine, dar fiind amandoua pe parte artistica nu e nicio problema. Succes in continuare

| zaooo explică (pentru roZatoare):

Chitara? misto si eu o sa ma apuc dar no sa merg la cursuri imi place sa descopar singur daca iau examenul o sa imi cupere parinti o chitaralaughing

| roZatoare a răspuns (pentru zaooo):

Asa sunt si eu, de abia astept miercurinca sa termin cu examenele si parintii mi-au promis chitara, o vreau de mult timp, si tot asa o sa invat singura, mult noroc si cu examenele si cu chitara

| zaooo explică (pentru roZatoare):

Mersi si tie la fel poate ne vom intalni antro zi sa mai vorbim sau ceva bafta multa la examene si tie laughing

| roZatoare a răspuns (pentru zaooo):

Mersi mult

| zaooo explică (pentru roZatoare):

Salll joia asta or sa-mi cumpere chitara uh cum ai rezolvat?laughing

| roZatoare a răspuns (pentru zaooo):

Eh, mai trebuie sa astept o saptamana sa se intoarca tata din delegatie si e a mea, am si vazut-o. Bravo, sa imi m-ai spui cum o duci cu progresul

| roZatoare a răspuns (pentru zaooo):

Apropo ce note au iesit in examene?

| zaooo explică (pentru roZatoare):

Noo prea bune 2 la chineza(mate) si 5.85 la romana uh ce ai facut

| roZatoare a răspuns (pentru zaooo):

Vai, imi pare rau de tine, si eu ma plangeam ca am note mici, 9, 70 mate si 7, 80 romana( dar la romana am depus contestatie asa ca sa speram ca m-ai pune ceva, cu toate ca nu prea cred)

| zaooo explică (pentru roZatoare):

Wtf? 9,70 ce esti newton?laughing

| roZatoare a răspuns (pentru zaooo):

Eee, nici chiar, sunt destul de buna la mate, romana ma cam batelaughing

| zaooo explică (pentru roZatoare):

Eu la romana am mers putin mai bine ce ai facut cu contestatia si cu chitara eu o am si e superlaughing

| roZatoare a răspuns (pentru zaooo):

Ma bucur pentru tine, eu cu chitara.....peste doua saptamani cand ma intorc din tabara dar, in stilul in care se comporta parintii mai degraba strang banii singuralaughing

| roZatoare a răspuns (pentru zaooo):

Apropo ai facut ceva progrese?

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Sa te apuci sa inveti cum se pune o intrebare!

| dexter7 a răspuns:

Dar de ce e nevoie sa alegi? daca poti fa-le pe amandouawinking Iar mai incolo o sa vezi la ce te pricepi mai bine!

| Afrăsinei_Laura_1997 a răspuns:

Le poti face pe amandoua. daca nu merge mai departe muzica ramai cu desenul sau verso.

| DudeBuster a răspuns:

Fa tot ce iti doresti tu.Nu astepta indemnul altuia.Succes!