| godzila007 a întrebat:

Salut, acum 3 zile mi-am pus aparat dentar fix, si de atunci nu mai pot manca cu dintii din fata, ma dor foarte tare cand incerc sa manc ceva cu ei (chiar si o gogoasa). Si maselele ma dor, da pot sa manc cu ele. Pe dintii din fata nici nu ma pot spala cum trebuie pentru ca ma dor foarte tare.
Sa il sun pe stomatolog sa ii spun, sau durerea e pentru ca nu-s obisnuiti dintii?

3 răspunsuri:
| 2k18Tpu a răspuns:

Așa e prima data nu ai ce sa faci o sa îți treacă într-o săptămână după care n-ai treabă. Mananca ceva lichid, ușor gen supa, pilav etc.

| godzila007 explică (pentru 2k18Tpu):

Voi putea manca normal, gen nu o sa ma mai doara cand musc din orice?

| 2k18Tpu a răspuns (pentru godzila007):

Da