| Narutoxxx a întrebat:

Acum un an m-am certat cu prietenul meu cel mai bun. M-am intalnit cu el pe strada acum cateva zile, si m-a salutat. Acum as vrea sa il deblochez pe facebook si sa ii dau cerere. Oare o accepta? Ar vrea sa devenim iar prieteni? Cum l-as putea convinge? Dau funda

Răspuns Câştigător
| AdaDreaMer a răspuns:

Si clar ca va accepta odata ce te-a salutat. Fa tu primul pas, cedeaza tu si incearca sa reintorci anul pierdut. Daca ti-s fost cel mai bun prieten la sigur ii este si lui dor de tine, incearca sa-l inviti undeva, sa iesiti si deja in fata, cel mai important sa-i spui totul in fata. Spune-i ca-ti lipseste si ca ai avut nevoie de el mereu in tot acest timp.

| Narutoxxx explică (pentru AdaDreaMer):

Nu stiu cum sa-ti multumesc, datorita tie si la ceilallti utilizatori mi-am recuperat prietenul. Multumesc tuturor.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cearta a avut loc tot pe fb merita sa incerci. Daca nu, opreste-l cand te saluta si vorbeste cu el.

| Crainstorm20 a răspuns:

Salut!
Iti pot spune:
-Conteaza cat de buni prieteni ati fost!
-Dar tu mai vrei sa mai fii prieten cu el? Vezi cat cantareste prietenia!
Un prieten adevarat te va ierta! Iar de cei falsi Fereste-te!
-E bine sa te impaci daca cearta a fost copilaroaaa tongue cum e si normal XD

BAFTA! :-)