| anonim_4396 a întrebat:

Salut,ajutati-ma va rog...cum sa imi surprind placut prietenul? dati-mi va rog cit mai multe idei inspirate...pentru cel mai bun rs da fundita big grin

5 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Ce vîrste aveți?

| micuţα a răspuns (pentru corolav):

14-16 de ce?

| Marrriaaa a răspuns:

Ar fi frumos daca i-ai pregati o cina romantica sau daca i-ai face un cadou mai special happy

| sofstatics a răspuns:

Da-i o poza cu voi doi in rama, si pregateste-i o prajitura (daca poti), daca nu cumpara-i bombonele.happy

| xXxTedyGirlsxXx a răspuns:

Pai.te poti imbraca frumos, sa te dai cu mult parfum.sa inti prinzi mereu parul..sa porti tocuri..sa te machezi...sa verbesti frumos..sa te te porci ca in moldova ci ca la oras...o sa reusesti..bafta!