| DeeeutzaA a întrebat:

Am 11 ani si inca nu miai crescut aproape deloc sanii si o colega are aceeasi varsta si are sanii foarte mari! Va rog ajutati-ma de ce nu ma dezvolt mai repede sa stiti ca eu sunt si un pic plinuta si nu stiu de ce! Unii spun ca acea fata este pusa la treaba de acea s-a dezvoltat mai repede! Primul raspuns fundita

Răspuns Câştigător
| 4everYO a răspuns:

Nuti face griji, ai doar11 ani ce ***, mai asteapta, eu cunosc fete de 13 ani care inca nu am sani. Daca prietena sa dezvoltat mai repede e din cauza ca asa e organismul ei.Ea a intrat in perioada de pubertate mai devreme.Nu se stie la ce varsta o sa intri tu, daca n-o sa ai la 15 ani sa incepi sa-ti faci griji tongue dar poate sa fie si partea cu treaba, daca faci abdomene sau exercitii pentru "pesctorali" in cazu fetelor le ajuta la sani

| DeeeutzaA explică (pentru 4everYO):

Multumesc pentru ca m-ai ajutat pentru ca eram disperaata

| Rockart a răspuns (pentru DeeeutzaA):

De ce să fi disperată? Eşti copil şi eşti în creştere. Până la 20 de ani o să tot crească. Multe fete cărora li se dezvoltă repede rămân aşa. Deci posibil peste câţiva ani chiar să o întreci.

| DeeeutzaA explică (pentru Rockart):

Va multumesc pentru sfaturi si daca as mai putea da fundite as mai da...

| DeeeutzaA explică (pentru Rockart):

Mersi mult

| Rockart a răspuns (pentru DeeeutzaA):

Cu plăcere!