| davidionut5294 a întrebat:

Salut! Îmi place foarte mult fotbalul și as vrea sa ma reapuc de el în vara, cum ma jucam când eram mai mic. Dar am talpile mari, port la ghetele de fotbal 45 și asta nu știu sigur dacă m-ar ajuta sau m-ar încurca. Am 14 ani jumate, 1.80 înălțime. M-ar incurca la alergare sau controlul mingii? Sau în general la fotbal? Va rog, dacă aveți o idee sa mi-o spuneți, știu ca sună amuzant. Mulțumesc! ????

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca ai toate șansele sa ajungi fotbalist. 14 ani 180 înălțime ești forță ai avantaje multe când ești mai înalt. Acum depinde de tine și de tehnicile și cât de bine poți controla mingea pe teren și săi feintezi driblezi eviți adversari pe teren. Dacă o sa ai un antrenor bun și te ți de fotbal boss ai toate șansele posibile.

| davidionut5294 explică (pentru anonim_4396):

Dar nu o să mă încurce la fotbal că port la ghete 45? Și mai ales ca sunt înalt? Adică o sa mă ajute sau o sa mă încurce?