| Andreimihaitaureete a întrebat:

Salut, am 14 ani am si eu o problema cred ca v-ati confruntat cu asa ceva cand erati de varsta mea, am o verisoara de 7 ani sta la mine cu parintii ei la alta casa din aceeasi curte au venit pentru ca e criza asta si verisoara mea nu ma lasa deloc, vine dupa mine si cand sunt la wc nu stiu ce sa fac sa ma lase in pace. Cand ma joc pe consola vine si ea cand stau sta si ea ma imita face intentionat acest lucru si este foarte hoata. La 7 ani si in seara asta m-am certat cu ea si eu am venit in casa sa ma uit la film si ea vine dupa mine chiar daca m-am certat cu ea, nici nu ii este rusine, nimic. O iau razna, ce fac in situatia asta? Face acest lucru cam de 2 saptamani, adica de cand a venit imi vine sa ii dau una si cand ii zic sa ma lase in pace ca vreau sa stau singur pentru 20-30 de minute il cheama pe taicasu si parintii mei i-au zis da degeaba si cu unchiemiu am vorbit dar degeaba si taicasu o corconeste foarte rau...

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E copil, ține la tine.

| Zorn a răspuns:

Nu are activitate. Da-i ceva de facut ca sa nu mai stea pe langa tine. Incuie-te in camera, doar nu o sa dea cu pumnii in usa(?)

| Ionut659 a răspuns:

E copil, așa fac toți