| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am 15 ani si de azi dimineata am observat ca imi miroase penisul.Un fel de miros de peste, insuportabil dupa parerea mea.Fac dus in fiecare zi de 1-2 ori iar azi am facut de 3 ori, insa inca nu a disparut.Imi este rusine sa vorbesc despre asta cu parintii, asa ca va intreb pe voi.Cum as puttea rezolva asta? Sau macar aveti vreo idee despre cauza mirosului? Va multumesc!(tin sa mentionez faptul ca nu m-am mastrbt niciodata...e ciudat?)

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ai facut de curand sex? poate fi si asta o cauza dar cum spune si Valy si parul poate contribui la crearea acelui miros.

| Valy_MJ_1993 a răspuns:

Cred ca e din cauza parului pe care il ai in acea zona... daca ai ar trebui sa-l dai jos... crede-ma