| Motanu1487194714981 a întrebat:

Salut, am 17 ani si vreau sa ma rad acolo jos.Mi-am cumparat un aparat de ras Phlipis one blade 360 si m-am ras prima data, m-am iritat foarte tare dar m-am dat cu o crema de hidratare si nu mai simt aproape nimic dar tot ma deranjeaza. Imi puteti da cateva idei din propria experienta de expemplu: sa imi iau ceva crema de ras sau sa port lenjerie intima din bumbac sa evit iritatiile. Si daca e posibil sa am fire de par intoarse in piele? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| 120bulevard a răspuns:

Primele dati asa e la toti, sa nu mai aplici presiune mare, lasi masina sa isi faca treaba.
Sa folosesti un gel de ras de piele sensibila.
Sa folosesti un after-shave de piele sensibila, ala de la Nivea cu 0% alcool e foarte bun

2 răspunsuri:
| Motanu1487194714981 explică (pentru 120bulevard):

Am vazut gel de ras pentru piele sensibila 0 alcool doar pentru bărbierit, merge si acolo jos?

| 120bulevard a răspuns (pentru Motanu1487194714981):

Merge