| bogdan12321132231 a întrebat:

Salut, am 17ani si acu 3luni am fost la un majorat si m-am imbatat, am baut 3x50ml whisky, 1 whisky cola, 2chaturi de tekila, 3beri si un pahar de vin.
Ce parere aveti? era de asteptat sa ma imbat asa tare?

3 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

Ma intreb doar cat de rau ti-a fost, nu daca te-ai imbatat!
Te-ai facut praf fiindca ai amestecat bauturile si nu se face asa. Daca ai inceput sa te " ametesti " cu whisky trebuie sa continui cu whisky! Bineinteles ca te vei imbata daca bei 200 sau 300 de ml, dar mahmureala va fi mica si suportabila.

| MidnightR a răspuns:

A,nu,aia se presupune sa fie doar incalzirea gatului.

| Coloringthevoid a răspuns:

Mie nu prea imi pare ca te-ai imbatat ca vad ca iti amintesti destul de bine ce ai bautlaughing